Home

טיח מבודד ברכה meciuri tenis halep לוגו צמר נוכחות

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

UPDATE: Simona Halep joacă în turul doi la Australian Open. Constănțeanca  are un ascendent moral asupra adversarei sale
UPDATE: Simona Halep joacă în turul doi la Australian Open. Constănțeanca are un ascendent moral asupra adversarei sale

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian  Open: 4-
Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian Open: 4-

Tortură! Simona Halep pierde în optimile AO cu Alize Cornet, după un meci  de 153 de minute jucat în caniculă | Sport.ro
Tortură! Simona Halep pierde în optimile AO cu Alize Cornet, după un meci de 153 de minute jucat în caniculă | Sport.ro

Ce atu are Simona Halep pe teren, de fapt. Patrick Mouratoglou a recunoscut  ce o ajută să câștige meciurile - Playsport
Ce atu are Simona Halep pe teren, de fapt. Patrick Mouratoglou a recunoscut ce o ajută să câștige meciurile - Playsport

Câți bani a încasat Simona Halep pentru fiecare meci jucat în 2020

Se joacă miercuri: Simona Halep - Amanda Anisimova, duel pentru accederea  în semifinale la Wimbledon. Constănțeanca e în mare formă!
Se joacă miercuri: Simona Halep - Amanda Anisimova, duel pentru accederea în semifinale la Wimbledon. Constănțeanca e în mare formă!

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep începe aventura în SUA. Meci dificil în runda inaugurală la  Cincinnati - Playsport
Simona Halep începe aventura în SUA. Meci dificil în runda inaugurală la Cincinnati - Playsport

Simona Halep - Wikipedia

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021,  după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021, după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

O săptămână cu Halep! Cele mai tari meciuri ale Simonei, din nou la tv!

Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a  calificat în sferturi
Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a calificat în sferturi

Luni, ora 10:00, Simona Halep - Lizette Cabrera, în primul tur la  Australian Open - Servuspress
Luni, ora 10:00, Simona Halep - Lizette Cabrera, în primul tur la Australian Open - Servuspress

Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la  Kremlin Cup!
Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la Kremlin Cup!

Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi  placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro
Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din  sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis
FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Simona Halep a abandonat meciul cu Anna... | News.ro

PREMIERĂ Simona Halep, în finală la Australian Open, după un meci-eveniment

Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea  confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica  Pegula
Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica Pegula

Când se joacă Simona Halep - Magdalena Frech în turul 3 la Wimbledon 2022 +  Ce post TV transmite meciul
Când se joacă Simona Halep - Magdalena Frech în turul 3 la Wimbledon 2022 + Ce post TV transmite meciul